Jest nam ogromnie przykro poinformować, że dziś odeszła nasza Koleżanka Krysia Pierszkała…

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3.04.2021 o godz. 9:00 na Półwsi w Nowej Kaplicy.

Ta wiadomość bardzo zasmuciła wszystkich nas, którzy Krysię znali, byli zauroczeni jej osobowością, zjawiskową twórczością, otwartością i życzliwością dla ludzi. Krysiu, będzie nam Ciebie bardzo brakować. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny.

Serafinka Urszula Serafin

Jeszcze nie tak dawno rozmawialiśmy . Nic nie wskazywało na to, że jest to nasza ostatnia rozmowa . Dobrzy ludzie nie umierają -oni są z nami ,obok nas. Czujemy ich ciepło,widzimy ich uśmiech. Była kobietą niezwykłą świetną artystką, choć nie wiem dlaczego piszę w czasie przeszłym bo ona była i jest wśród nas. Tacy ludzie nie giną zmieniają jedynie stan skupienia. W naszym świecie gdzie twarda rzeczywistość miesza się ze światem nadrealnym wszyscy jesteśmy razem

Jaremi Picz

Miałam ogromne szczęście poznać Krysię mniej niż rok temu na plenerze malarskim i nie układa mi się w głowie, że to było moje pierwsze i ostatnie z Krysią spotkanie. Człowiek o wielkim sercu, z dobrą energią, otwartym umysłem i przepiękną wrażliwością. Będzie nam bardzo, bardzo Ciebie brakować, Krysiu. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Natalia Nosova

W teatrze życia

Po jednej stronie Ty
po drugiej –
reszta świata
Ty – główny bohater sztuki
odgrywasz wyznaczoną rolę
wciąż improwizując
błądząc
poszukując
Scenariusz ukryto starannie
zapoznasz się z nim
gdy opadnie kurtyna
Na ciebie skierują
wszystkie światła rampy
Ci, co oceniają będą
klaskać lub gwizdać
więc starasz się
starasz z całych sił…

Krystyna Pierszakała

Ogród sztuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *